Відбулася нарада щодо функціонування об’єктів з масовим перебуванням людей під час повітряної тривоги

Сьогодні, 5 липня, у Нововолинській міській раді відбулась нарада щодо функціонування об’єктів з масовим перебуванням людей під час повітряної тривоги.
У ній взяли участь: міський голова Борис Карпус, працівники управління муніципальної варти, відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, завідувач навчально-консультаційного пункту Нововолинська НМЦ ЦЗ та БЖД у Волинській області, фахівці ДСНС та представники закладів торгівлі, громадського харчування та ТРЦ.
Надзвичайники розповіли про алгоритм роботи об`єктів після отримання сповіщення про повітряну небезпеку. Також розробили графік проведення навчань, під час яких відпрацьовуватимуть дії персоналу та відвідувачів у випадку умовної повітряної тривоги.