Здійснено виплати державних соціальних допомог та компенсацій, пільг та субсидій за липень

5 липня надійшли кошти для фінансування виплат соціальних допомог та компенсацій. Напередодні управління соціального захисту населення проведено перерахування коштів на виплату вказаних допомог за липень 3 344 особам в сумі 8 132,7 тис. грн. Заборгованість по виплаті зазначених допомог відсутня.

Також 6 липня виплачено кошти:

• державні іменні стипендії двом особам на суму 4,1 тис. грн;
  • компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 115 особам на суму 47,2 тис. грн.

В цей день були профінансовані виплати пільг, житлових субсидій за червень 2022 року. Житлову субсидію отримало 1 664 домогосподарства на суму 510,0 тис. грн.

Пільги у грошовій готівковій формі на оплату ЖКП за червень отримують 376 домогосподарства на суму 247,2 тис. грн.

Проведено перерахування коштів на виплату компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану за квітень 232 особам в сумі 154,0 тис. грн.

Інформує УСЗН виконавчого комітету Нововолинської міської ради