“Мобільні кейси”: у Нововолинській громаді адмінпослуги зможуть надавати віддалено

Адміністративні послуги для маломобільних верств населення стали доступнішими. Сьогодні депутати проголосували за утворення пересувного віддаленого робочого місця адміністратора ЦНАПу.

При виїзді для надання послуг працівник матиме спеціальний автоматизований комплекс «Мобільний кейс». Він оснащений ноутбуком, принтером, сканером, зчитувачем ID-карт, мобільним модемом, відеореєстратором тощо.

Скористатися інноваційною послугою зможуть:

• особи, які досягли 80-річного віку;
  • особи з інвалідністю 1 групи;
  • особи, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись. Зокрема, громадяни, які перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах міста.

Впровадження нового сервісу стало можливим завдяки підтримці швейцарсько-української програми EGAP Фонду Східна Європа.