У Нововолинському міському історичному музеї фіксують спогади переселенців

Внутрішньо переміщених осіб просять поділитися спогадами про пережите від початку повномасштабної війни росії проти України.

Свої історії можна записати від руки, виклавши інформацію у довільній формі. Напишіть трохи про себе, свою діяльність, як ваша родина пережила перші дні вторгнення, виїзд з рідного міста чи села, враження від перебування у Нововолинську.

Усі матеріали внесуть до фондів Нововолинського міського історичного музею та будуть використовувати для історичних наукових досліджень.

Історія кожної вимушено переміщеної родини – це зброя.  Усі разом мусимо зберегти правдиву хронологію подій, зафіксувати усі спогади очевидців російсько-української війни, щоб наші нащадки точно знали хто наш ворог та яка ціна свободи.

Співробітники історичного музею просять приносити записані спогади до 20 серпня 2022 року за адресою проспект Дружби, 27, м. Нововолинськ, Волинська область (приміщення міської ради).

При виникненні питань телефонуйте: +380688835785.