“UNITED24”: працює загальнонаціональна платформа збору коштів для України 

UNITED24 — ініціатива Президента України Володимира Зеленського. Головна мета проєкту – збільшити пожертви на користь України, забезпечити ефективність та прозорість їх розподілу.

Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби за трьома напрямами:

  • Оборона та розмінування – закупівля зброї, шоломів, бронежилетів, амуніції, рятувальної техніки, а також розмінування об’єктів;
  • Гуманітарна та медична допомога – забезпечення України необхідними ліками, медичним обладнанням та транспортом, а також відновлення роботи пошкоджених внаслідок бойових дій закладів охорони здоров’я;
  • Відбудова України – відновлення об’єктів критичної інфраструктури: доріг, мостів, шкіл та лікарень; відновлення електропостачання, зв’язку, водопостачання.

Зробити пожертву можуть всі охочі: як приватні донори, лідери думок, громадські та політичні діячі, так і благодійні фонди та некомерційні організації, комерційні структури (технологічні компанії, промислові гіганти, інвестиційні фонди, ІТ-сектор, рітейл, девелопери, кіно, спорт, мода).

Як зробити пожертву?

1. Перейти на сайт платформи: https://u24.gov.ua.

2. Обрати спосіб переказу коштів.

3. Обрати, на що має піти пожертва серед трьох варіантів (“Оборона та розмінування”, “Гуманітарна та – медична допомога” чи “Відбудова України”).