На черговому засіданні комісії ТЕБ та НС опрацювали 6 питань порядку денного.

Заслухали звіти представника поліції про стан безпеки на автошляхах Нововолинської територіальної громади та представника рятувальної служби про забезпечення протипожежних заходів.

Директор Нововолинськтеплокомуненерго Олександр Мотика поінформував про підготовку котелень і теплових мереж до початку опалювального періоду. За його словами, до середини серпня усі заплановані роботи мають завершити.
У опалювальний період 2022-2023 буде запущена в експлуатацію модульна котельня на 6 мікрорайоні. Це допоможе зменшити споживання газу та зекономити до 2 млн гривень на рік.
Тривають роботи над виготовленням дозвільних документів на ще дві твердопаливні котельні. Вартість робіт по реконструкції котелень складає близько 23 млн. грн.
Міський голова Борис Карпус нагадав про актуальність заходів зі збереження теплової та електроенергії у комунальних установах та в приватних оселях нововолинців.
З керівниками управляючих житлових компаній обговорили комплекс необхідних робіт для облаштування укриттів.

Маємо усвідомлювати, що фінансові можливості обмежені, разом з тим мусимо зробити усе можливе, щоб усі укриття та сховища були придатні для експлуатації, – сказав міський голова.

Усі розглянуті питання занесені у протокол, він буде оприлюднений на сайті міської ради у вкладці Документи/Протоколи комісій.