Нововолинська громада у скорботі відзначає День Державності України

З метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення Президент Володимир Зеленський 24 серпня 2021 року підписав Указ про відзначення щороку 28 липня Дня Державності України.

Цьогоріч свято зустрічаємо у стані війни. Розважальні заходи у місті скасували – Нововолинськ у скорботі за загиблими Захисниками.

З нагоди Дня Державності в Нововолинську біля меморіальної стели «Слава Україні, Героям – слава!» вшанували всіх, хто ціною життя виборював свободу та незалежність своєї країни, її цілісність, демократичні принципи, мову та віру.
До пам’ятного заходу долучився міський голова Борис Карпус, його заступники, представники освіти, культури, військові та небайдужі мешканці міста.

Протягом дня у центрі міста триватиме благодійний ярмарок, з дітками провадять майстеркласи, діють фотозони.