У Нововолинську “вишивали перемогу”

З нагоди Дня Державності України у міській центральній бібліотеці організували мистецьку акцію “Вишиваємо перемогу разом”.

У читальному залі розмістили мольберти з полотнами та нитками, які книгозбірні подарували волонтери ВО “Укриття-Нововолинськ”.

Як зазначила директорка Нововолинської ЦБС Аліна Регешук, проєкт має на меті об`єднати мешканців та гостей громади над споконвічною українською традицією вишивання.

Згодом полотна передадуть у філії на мікрорайони 15-й, Шахтарський та у Благодатне, одне залишиться у центральній бібліотеці. Кожен охочий зможе прийти та зробити свій внесок у створення вишиваних картин.

Готові роботи планують подарувати європейським містам-партнерам, які від початку війни підтримують та допомагають місту у боротьбі з ворогом.