АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА ПРО ЕКОНОМІЧНИЙ І СОЦІАЛЬНИЙ РОЗВИТОК НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ за І півріччя 2022 року

Протягом звітного періоду 2022 року робота органів виконавчої влади та місцевого самоврядування міста була спрямована на виконання  завдань Програми економічного і соціального розвитку Нововолинської міської територіальної громади на 2020-2022 роки.

Шахтами міста за І півріччя 2022 року видобуто 8,2 тис.т вугілля, що на 3,4 тис.т більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Планове завдання вугільні підприємства ДП «Волиньвугілля» виконали на 45,8 відсотка.

За І квартал 2022 року обсяги товарного експорту у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшились на 63,3 % і становлять 19363,3 тис. дол. США, імпорту зменшились на 3,0 % і становлять 25302,4 тис. дол. США. Від’ємне сальдо зовнішньої торгівлі склало 5939,1 тис. дол. США.

Розв’язання проблеми забезпечення своєчасної виплати  заробітної плати  та погашення заборгованості з неї перебуває на постійному контролі місцевих органів влади. Регулярно проводяться засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на яких заслухано керівників відповідних служб, підприємств, установ і організацій, які не забезпечують своєчасну, у повному обсязі виплату заробітної плати працівникам.