Чи вплинуть грошові компенсації за прихисток ВПО та виплати від міжнародних організацій на призначення субсидії?

Від початку повномасштабної війни громадяни, які безоплатно тимчасово розмістили у своїх помешканнях внутрішньо переміщених осіб, отримують за це грошову компенсацію.

Суми компенсації за програмою «Прихисток», не будуть враховуватись до сукупного доходу при призначенні житлової субсидії на опалювальний період 2022/2023.

Станом на сьогодні мешканці Нововолинської громади безкоштовно надали 402 житла для переселенців. Загальна сума компенсацій, які виплатили власникам помешкань – 237 тисяч гривень, повідомляє управління соціального захисту населення.

Також не вплинуть на призначення житлових субсидій в осінньо-зимовий період грошові виплати від міжнародних організацій.