Міський голова провів пресконференцію для місцевих ЗМІ

У середу, 3 серпня, міський голова Борис Карпус провів пресконференцію для журналістів місцевих ЗМІ. Говорили про те, чим живе місто та громада.

Зокрема, про опалювальний сезон. Як розповів міський голова, наразі перевіряють готовність наших котелень. До слова, цьогоріч мають запустити дві модульних котельні, щоб децентралізовано постачати тепло в оселі мешканців віддалених мікрорайонів.

Нововолинська лікарня готується до роботи в умовах госпітальних кластерів. Борис Карпус відзначив, що медзаклад демонструє високі результати в роботі з пацієнтами. Повністю укомплектоване відділення екстреної медичної допомоги, запроваджено безболісні пологи з використанням епідуральної анестезії. Всі структурні підрозділи лікарні забезпечені сучасними УЗД-апаратами, фіброскопами, бронхоскопами, є два найновіші наркозно-дихальні апарати, 22 апарати ШВЛ. Травматологічно-ортопедична служба – одна з найпотужніших в області. Лікарня забезпечена трьома альтернативними джерелами киснепостачання.

Освітяни Нововолинської громади готуються до початку навчального року. В більшості закладів завершують облаштування укриттів. Їх ремонтують коштом бюджету громади. Якщо дозволить безпекова ситуація, заклади загальної середньої освіти планують розпочати навчальний рік у змішаній формі.