Міський голова Борис Карпус провів засідання виконавчого комітету

4 серпня, на черговому засіданні виконкому проголосували за надання матеріальних допомог. Зокрема, сім’ї загиблого на війні військовослужбовця та мешканцям громади, які перебувають у складних життєвих обставинах. Виділили кошти на поховання безробітних.

Серед прийнятих рішень – зміни до бюджету Нововолинської територіальної громади, надання дозволу на відключення багатоквартирного будинку від централізованого опалення, надання згоди на передачу в оренду комунального майна.

16 питань підготовані службою у справах дітей та стосувалися захисту прав неповнолітніх. Загалом опрацювали 25 питань порядку денного.

Усі рішення будуть оприлюднені на сайті міської ради у вкладці Документи/ Рішення виконавчого комітету.