Послуги «Укрпошти» стали доступніші для мешканців 15 мікрорайону Нововолинська

9 серпня міський голова Борис Карпус побував на відкритті оновленого відділення «Укрпошти» на п’ятнадцятому мікрорайоні, 6. Це вже друге сучасне відділення в Нововолинській громаді. Минулого року запрацював філіал у Благодатному.

«Попит є!» – кажуть працівники. Тому розвиваються та оновлюють відділення. Найпопулярніша послуга – відправлення посилок і оплата «комуналки». Наприклад, на 15-му мікрорайоні мешкає чимало художників-переселенців. Вони співпрацюють з відомими міжнародними Інтернет-магазинами й продають там свої роботи.

«Укрпошта» пішла назустріч і відкрила окреме відділення. З’явився попит – з’явилася пропозиція! При нагоді міський голова побував у відділенні біля центрального ринку. Тут теж нещодавно зробили ремонт.

Борис Карпус побажав успішної роботи поштовикам та подякував за новеньку марку.