Інформація щодо вивезення сміття у селі Грибовиця

З серпня у Грибовицькому старостинському окрузі раз на два тижні будуть збирати тверді побутові відходи.

Розмір плати за вивезення твердих побутових відходів з одного мешканця будинку становить 20 грн 81 коп. Оплата нараховується згідно з кількістю зареєстрованих осіб в будинку. Норма накопичення ТПВ на одну людину в рік – 1,6 метра кубічних. Загальний розмір плати за 1 метр куб. відходів становить – 146,90 гривень.

Всі мешканці зобов’язані укласти договір про надання послуг на вивіз ТПВ з надавачем цих послуг – ФОП Лисюк О.С. Сума оплати буде вказана в рахунках за комунальні послуги єдиного розрахункового центру.

Користувачам послуг згідно з законодавством надаються відповідні пільги та субсидії.

Початок роботи вантажного транспорту о 7:00 з вулиці Зелена.

Послугу надаватимуть відповідно до чинного законодавства, згідно ст. 34 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» на виконання рішення виконкому Нововолинської міської ради № 288 від 06.01.2022.