Міський голова Борис Карпус провів чергове засідання виконкому

18 серпня, члени виконавчого комітету Нововолинської міської ради проголосували за впровадження у Центрі надання адміністративних послуг додаткової послуги. Тепер громадяни можуть подати повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок війни через уповноважених адміністраторів ЦНАПу.
Як зазначила начальниця управління Алла Ковальчук, інформацію можна подати самостійно на порталі “Дія”, однак переселенці, у яких виникли труднощі можуть звертатися до адміністраторів.
Загалом, на засіданні виконкому розглянули 24 питання порядку денного.
Серед прийнятих рішень – зміни до бюджету Нововолинської міської ТГ, дозвіл на передачу в оренду комунального майна, внесення змін до програм щодо благоустрою Нововолинської міської територіальної громади на 2019-2022 роки та розвитку житлово-комунального господарства, екології, дорожнього руху та його безпеки.
Усі рішення будуть оприлюднені на сайті міської ради у вкладці Документи/ Рішення виконавчого комітету.