До Дня Незалежності України у Нововолинську проводять турнір з тенісу

20 серпня у Нововолинську розпочався благодійний турнір з тенісу серед аматорів “Novik Cup 2022”. Його ініціатори – Віталій Дем’янков та Ігор Балабанов. Захід присвячений Дню Незалежності України.

На відкриття турніру прийшла заступниця міського голови Вікторія Скриннік. Представниця міської ради побажала учасникам успішної гри та позитивних емоцій.

До участі у благодійному спортивному заході зголосилися 30 тенісистів-аматорів з Нововолинська, Луцька, Червонограда, Львова, Ковеля. За результатами жеребкування сформовано 10 груп по 3 учасники. Змагання будуть тривати два дні – у суботу та неділю.

Зібрані під час турніру кошти передадуть волонтерській команді Укриття – Нововолинськ і будуть використані на допомогу ЗСУ.