Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації – Детальний план території для будівництва та обслуговування будівлі каплиці на земельній ділянці, цільове призначення якої – для обслуговування адміністративного приміщення на вул. Шахтарська, 55 в м. Нововолинську (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на даній земельній ділянці).

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Нововолинської міської ради.

Розробник містобудівної документації: ФОП Мазурок Р.В.

Підстава для розроблення: рішення Нововолинської міської ради від 22 грудня 2021 року № 10/30 «Про детальні плани територій (ДПТ) земельних ділянок в м. Нововолинську».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури управління містобудування, земельних відносин та державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Нововолинської міської ради Вісьтак М.В.

Основні техніко-економічні показники проекту: проектом передбачається будівництво та обслуговування будівлі каплиці на вул. Шахтарська, 55  в м. Нововолинську, на земельній ділянці площею 0,2087 га, площа забудови об’єкта – 72,64 кв.м, будівельний об’єм – 290 куб.м, один поверх.

Проект складається з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали: Схема розташування території у планувальній структурі міста. Схема сучасного використання території. Схема планувальних обмежень. Проектний план забудови, план червоних ліній.

Текстові матеріали: Пояснювальна записка.

З детальним планом території можна ознайомитись у відділі містобудування та архітектури за адресою: м. Нововолинськ, пр. Дружби, 27, ІІІ поверх.

Містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді відділу містобудування та архітектури.

Пропозиції надаються особисто.

Пропозиції до детального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено детальний план території;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено детальний план території;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;

5) народні депутати України, депутати Нововолинської міської ради.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку, залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.