Відбулося чергове засідання комісії ТЕБ та НС

Заступниця міського голови Вікторія Скриннік провела чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Опрацювали два питання порядку денного.

Начальник управління освіти Сергій Мороз поінформував про підготовку закладів освіти до початку навчального року. Зокрема, комісія слухала звіт про проведені роботи з облаштування найпростіших укриттів у ліцеях, садочках та закладах позашкільної освіти Нововолинської громади.
Більшість освітніх закладів готові до нового навчального року. Проведені необхідні ремонтно-будівельні роботи, закуплене необхідне для укриттів обладнання, персонал проходить інструктажі.
Друге питання стосувалося заходів щодо стабілізації епідеміологічної ситуації у Нововолинській громаді. Завідувачка відділення Володимир-Волинського районного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр контролю та профілактики хвороб Наталія Мариніна повідомила, що ситуація щодо захворюваності у громаді стабільна. Проте, є випадки захворювання сальмонельозом, кишковою паличкою. Від липня почала зростати кількість підтверджених випадків
захворювання COVID-19. За результатами спостереження, особи, які вакциновані значно легше та без ускладнень переносять хворобу.
При Нововолинському центрі ПМСД функціонують пункти щеплення. Щодня у робочий час можна отримати вакцину.
Також медики рекомендують вакцинуватися від паротиту, правця, краснухи, дифтерії та поліомієліту.

Протокол засідання комісії ТЕБ та НС буде оприлюднений на сайті міської ради у вкладці “Документи”/”Виконавчий комітет”/”Протоколи комісій”