У Нововолинську молитвою вшанували Героїв, які загинули за Україну

29 серпня – скорботна дата. У цей день вшановуємо пам‘ять Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

У Нововолинську біля меморіальної стели «Слава Україні! Героям – Слава!» представники духовенства, військові, рідні загиблих та мешканці Нововолинської громади помолилися за спокій душ Героїв, які ціною життя відстоювали свою державу. До пам’ятної стели поклали квіти.

На виконання Указу Президента Володимира Зеленського, Захисників України – Віктора Горлачука, Костянтина Нєдєлкова, Олександра Тарасенка, Олександра Горбунова, Олександра Агафонова посмертно нагородили орденами «За мужність» ІІІ ступеня. Нагороди Президента вручили рідним загиблих Героїв.

Вічна пам’ять усім, хто віддав життя за Україну.