Нововолинські школярі приступили до навчання за змішаною формою

Від сьогодні, 1 вересня, розпочався навчальний процес в 1 гімназії та в 10 ліцеях Нововолинської громади. Цьогоріч у закладах освіти будуть здобувати знання 6189 учнів, у тому числі 560 першокласників та 175 внутрішньо переміщених дітей.

Для найменших школярів та для учнів, які закінчують одинадцятий клас відбулися урочистості з нагоди першого дзвоника. Більшість школярів сьогодні зустрілися з однокласниками онлайн на патріотичному уроці. Формат заходів першого вересня кожен заклад освіти обирав самостійно.
Протягом навчального року діти будуть навчатися за змішаною формою (за шкільними партами та онлайн), таке рішення підтримали 75% опитаних батьків.

У 8 закладах загальної середньої освіти повністю завершені роботи з облаштування найпростіших укриттів. Персонал та вихованці двох ліцеїв міста, в разі повітряної тривоги, будуть ходити в укриття закладів позашкільної освіти, що знаходяться неподалік. Вчителям та персоналу ліцеїв і гімназії проведені інструктажі, щодо дій у разі повітряної тривоги.

На світлинах: урочистості з нагоди першого вересня у ліцеях Нововолинська.