Міський голова відзначив випускників, які набрали найвищі бали мультитесту

Сьогодні, 5 вересня, міський голова Борис Карпус, його заступниця Вікторія Скриннік і начальник управління освіти Сергій Мороз зустрілися з випускниками Нововолинських ліцеїв. 15 абітурієнтів склали національний мультитест на найвищі бали.

Грошові нагороди – тисяча гривень за максимальний бал з кожного предмету отримали: Нікіта Пащук, Катерина Смолюк, Софія Хмелюк, Олександр Ковальчук, Роман Климчук, Владислав Семенюк, Костянтин Сиротенко, Юлія Базилевич, Олександра Попова, Артем Вербицький, Сергій Бінецький, Олександра Кушіль, Наталія Тлумач, Діана Фляк і Тетяна Стрєлова.

У неформальній атмосфері поговорили про плани на майбутнє. Міський голова побажав усім високих здобутків і легкої долі.

– Хай всі задуми вдаються. А рідне місто завжди чекає на своїх дітей – успішних фахівців! – підсумував Борис Карпус.