У Нововолинській ТГ спостерігається тенденція до росту захворюваності на коронавірусну хворобу

За минулий тиждень у Нововолинській громаді на COVID-19 захворіло 48 мешканців, в порівнянні з попереднім тижнем відмічається ріст захворюваності у 2 рази (48 випадків хвороби проти 26). На активному спостереженні знаходиться 62 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них хворіють:
-23 працівники підприємств та установ міста;
-2 студентів;
-4 дітей;
-4 працівники освіти;
-14 безробітних;
-13 пенсіонерів.
-2 медичні працівники
За серпень летальні випадки серед жителів громади не реєструвались. З початку вакцинальної кампанії вакциновано І та II дозами 51954 особи, з них 345 дітей. З початку серпня проти COVID -19 проведено 400 щеплень. З початку року для усіх українців, віком від 18 років, у кого після завершення курсу вакцинації вже пройшло 6 місяців, рекомендовано проведення бустерної дози. Станом на 05 вересня всього введено бустерних доз 2252 особам (в т.ч. медичні працівники 108 осіб), із них 60+ років – 773 щеплень. КНП
«Нововолинський ЦПМСД» забезпечений в достатній кількості вакциною КОРОНОВАК, вакцина Johnson & Johnson. Пункти щеплень працюють на базі амбулаторій №2 та №3, АЗПСМ Благодатне в будні дні з 9.00 год до 17.00год.
Повідомляє Нововолинське відділення Володимир-Волинського районного відділу ДУ «Волинський ОЦ КПХ МОЗ»