Здійснено виплати державних соціальних допомог та компенсацій, пільг та субсидій за вересень 2022 року

5 вересня надійшли кошти для фінансування виплат соціальних допомог та компенсацій. Сьогодні, 7 вересня, управління соціального захисту населення провело перерахування коштів на виплату вказаних допомог за вересень 3 334 особам в сумі 8 210,8 тисячі гривень.
Заборгованість по виплаті зазначених допомог відсутня.

Також 7 вересня виплачено кошти:
– державних іменних стипендій 2 особам на суму 4,1 тисячі гривень;
– компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 115 особам на суму 47,2 тисячі гривень.

Профінансовані виплати пільг, житлових субсидій за серпень 2022 року.

Житлову субсидію за серпень отримало 1 719 домогосподарства на суму 508,5 тисяч гривень.

Пільги у грошовій готівковій формі на оплату ЖКП за серпень отримують 965 домогосподарства на суму 1 135,4 тисячі гривень.