Перейменування вулиць у Нововолинській громаді: звіт громадського обговорення

ЗВІТ

про узагальнення пропозицій (зауважень) громадського слухання щодо перейменування вулиць Нововолинської територіальної громади та вирішення питання демонтажу радянських мозаїчних панно, а також долі пам`ятного знаку укріпрайону в м. Нововолинську по проспекті Перемоги

Організатор громадського слухання – міський голова Карпус Борис Сергійович.

Громадське слухання проводилось з питань перейменування вулиць Нововолинської територіальної громади, демонтажу радянських мозаїчних панно, а також вирішення долі пам`ятного знаку укріпрайону в м. Нововолинську по проспекті Перемоги.

Відповідно до розпорядження Нововолинського міського голови від 18.05.2022 №49-р «Про забезпечення проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиць, демонтажу радянських мозаїчних панно, пам`ятного знаку в Нововолинській міській територіальній громаді», юридичний відділ підготував, а Управління цифрової трансформації та комунікації  виконавчого комітету Нововолинської міської ради оприлюднило на офіційному сайті Нововолинської міської ради інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиць, демонтажу радянських мозаїчних панно, пам`ятного знаку в Нововолинській міській територіальній громаді.

Відповідне громадське слухання відбулося 30 червня 2022 р. о 17.00 год за адресою: Волинська обл., м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, 6 (приміщення Нововолинського міського палацу культури).

У громадському обговоренні взяли участь жителі Нововолинської територіальної громади, що зазначено у протоколі від 30.06.2022 року.

Пропозиції (зауваження), що надійшли під час громадського слухання та аналітичного засідання робочої групи щодо виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» на території Нововолинської міської територіальної громади, яке було проведено 30.08.2022 року згідно розпорядження міського голови №71-р від 17.08.2022 року, додаються до даного звіту окремим файлом.

Звіт публікується для інформування громадськості та мешканців Нововолинської територіальної громади.

Пропозиції (зауваження), що надійшли під час громадського слухання та аналітичного засідання робочої групи щодо перейменування вулиць Нововолинської територіальної громади

1. Пропонується змінити наступні назви вулиць в Нововолинській міській територіальній громаді, у м. Нововолинськ:
№ п/п Діюча назва Запропонована назва
43 вул. Мічуріна вул. Костянтина Мрочка
44 вул. Лопатіна вул. Соборна
45 вул. Пушкіна вул. Калинова

1. Здійснити демонтаж пам`ятного знаку (радянське мозаїчне панно), що розташоване на бульв. Шевченка, буд. 3, бульв. Шевченка, буд. 1; пам`ятного знаку Захисникам другого укріпрайону, що знаходиться поруч ліцею №1, за адресою: м. Нововолинськ, просп. Перемоги, 2 (після завершення воєнного стану).
  2. Рекомендувати ТОВ «Роса Груп» демонтувати пам`ятний знак «Серп і молот», який розташовується на території підприємства з дотриманням вимог ст. 3 Закону України № 317-VIII від 09.04.2015 року «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в України та заборону пропаганди їхньої символіки».