У Нововолинську привітали спортивну громадськість

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту.

Цьогоріч ця дата випадає на 10 вересня.

Сьогодні, 9 вересня, міський голова Борис Карпус зустрівся та привітав нововолинських спортсменів, тренерів, фахівців з фізичної культури та ветеранів спорту.

Спортивна громадськість міста не лише приклад сили тіла та духу, це зразок патріотизму. Впродовж війни тренери та їхні підопічні активно долучаються до волонтерської діяльності, проводять численні благодійні змагання на підтримку ЗСУ.

Міський голова подякував усім причетним до розвитку та пропагування фізичної культури у місті. Також висловив вдячність за багаторічну відданість спорту та за працю, яка спрямовується для перемоги України.

Почесними грамотами були нагороджені: директор Нововолинського спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар» Володимир Цвид, директор Нововолинської дитячо-юнацької спортивної школи Валентин Бортнічук. Подякою нагороджений спортсмен Новововлинської дитячо-юнацької спортивної школи Степан Римарчук.