Благодійний американський фонд “Cash For Refugees” надає одноразову фінансову допомогу для ВПО

Внутрішньо переміщені особи з Луганської, Донецької, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Сумської, Запорізької областей мають змогу отримати на свій банківський рахунок одноразову благодійну фінансову допомогу у розмірі 150 доларів на родину.

Допомогу можуть отримати:

• люди 65 років та старші;
  • сім’ї з неповнолітніми дітьми (18 років або молодше)
  • сім’ї з трьома та більшою кількістю дітей, також з дітьми-інвалідами, або літні люди з інвалідністю отримають додатково 30 доларів.

Як отримати допомогу?

Зустрітися з волонтерами та  показати оригінали документів:

• Паспорт (тільки сторінки з фотографією, роком народження та пропискою);
  • Свідоцтво про інвалідність (якщо є);
  • Пенсійне посвідчення (якщо є);
  • Свідоцтва про народження дітей (якщо є);
  • Номер пластикової банківської картки для переказу грошей.

Кошти будуть перераховані на банківську картку упродовж 2 тижнів після інтерв’ю.

Реєстрація відбудеться за адресою: проспект Дружби, 27 (Нововолинська міська рада – 1 поверх)
з 11:00 по 18:00 – лише 13 вересня.

Електронна адреса фонду та вебсайт: https://www.cashforrefugees.org/ (info@cashforrefugees.org)