Три місяці у Нововолинській громаді працюватимуть мобільні медичні команди

У Нововолинську за підтримки ВООЗ в Україні спільно з МОЗ та ГО “Академії сімейної медицини України” стартує проєкт «Діяльність мобільних медичних команд в Україні в умовах війни».

У Волинській області лише два міста увійшло у цей проєкт: Луцьк та Нововолинськ.

Упродовж трьох місяців сімейні лікарі проводитимуть виїзди на амбулаторії та ФАПи нашої громади.

Мобільні медичні команди зосереджені на лікуванні хронічних захворювань: ХОЗЛ, бронхіальна астма, гіпертонічна хвороба, серцево-судинні захворювання, епілептична хвороба, судоми та захворювання щитовидної залози. Сімейні лікарі проводитимуть огляд та призначатимуть лікування. Медичні препарати видаються безкоштовно.

Перший виїзд проходитиме 15 вересня в амбулаторії селища Благодатне з 15:00 до 18:00.

На обстеження запрошують мешканців селища та внутрішньо переміщених осіб.