17 вересня Нововолинськ долучиться до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, у 2022 році Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.

Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Організатори закликають не робити масові скупчення та брати участь лише у прибираннях на рекомендованих та дозволених локаціях органами місцевого самоврядування, попередньо пройшовши інструктажі техніки безпеки та під час сигналу тривоги спускатись в укриття.

З 17 серпня по 17 вересня 2022 року участь візьмуть комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються в різних форматах на рівні корпоративної соціальної відповідальності, засоби масової інформації, лідери думок, пересічні громадяни. «Це додаткова можливість привернути увагу до питань, пов’язаних з відходами та екологічними проблемами сьогодення в нашій країні. Цього року, враховуючи війну та карантинні обмеження, плануються нові формати на вибір:

• Для всіх, онлайн – Цифрове прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів, хмарних сховищ, електронних та інтернет-ресурсів, дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії, це прибирання зменшить кількість викидів CO2 в атмосферу – реєстрація результатів на сайті letsdoitukraine.org/digitalcleanup;
  • Колективні прибирання на території установ, організацій. За такої форми кількість учасників у групі має бути обмежена, а площа – перевірена ДСНС на безпечність, у випадку сигналу тривоги всі мають спускатись в укриття.

Також запрошуємо приєднатись українців закордоном, які зможуть організувати прибирання, долучитись до міжнародної події, подякувати приймаючим містам та підтримати своє рідне місто навіть на відстані.

Публікуйте багато у соцмережах, позначайте нас та використовуйте хештег!

Instagram: @letsdoitukraine / @worldcleanupday.global

Facebook: @letsdoitukraineeco / @worldcleanupday.global

та хештеги #worldcleanupday #letsdoitukraine #цифровеприбирання #побачивприбери,

для українців закордоном: #WorldCleanUpDayUA

Додаткову інформацію про основну локацію, на якій буде проходити прибирання можна отримати за телефоном: +380979925042

17 вересня 2022 року! Долучайся до акції! Зроби Нововолинськ чистішим!