Міський голова Борис Карпус провів чергове засідання виконкому

Сьогодні,15 вересня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Нововолинської міської ради. Його провів міський голова Борис Карпус. Члени виконкому розглянули 17 питань.

Зокрема, надали дозвіл на відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води у двох будинках на вулицях Героїв АТО,1а та Шопена, 3.

Прийняли рішення виплачувати стипендію міського голови учням Нововолинської громади за вагомі досягнення в навчанні.

Вихованців закладів загальної середньої освіти, які здобули особливі досягнення в навчальній, науково-дослідній, творчій, спортивній діяльності та галузі мистецтва щомісяця отримуватимуть по 500 гривень. Претендентів на призначення стипендій рекомендують педагогічні колективи та учнівське самоврядування закладів освіти. Стипендія призначається на один навчальний рік.

Також під час засідання члени виконкому надали дозвіл на розміщення зовнішньої реклами та видалення зелених насаджень. Опрацювали питання, які стосувалися захисту прав неповнолітніх.

Усі рішення будуть оприлюднені на сайті міської ради у вкладці Документи/ Рішення виконавчого комітету.