Нововолинськ взяв участь у форумі електронного урядування Forum 451°E

Нещодавно у Львові відбувся VIII щорічний форум електронного урядування Forum 451°Е. Фокусна тема – інформаційна безпека в кіберпросторі.

Захід об’єднав представників муніципалітетів України та державних органів влади, представників ІТ-компаній, розробників програмного забезпечення та громадських активістів і студентів, які цікавляться кібербезпекою.

Цьогоріч форум зібрав 110 учасників з різних міст України – Львів, Київ, Одеса, Вінниця, Черкаси, Чернівці, Луцьк, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг. Виконавчий комітет Нововолинської міської ради представив начальник відділу інформаційно-комунікаційних технологій Роман Вознюк.

Спікери заходу поділилися власним досвідом у протистоянні кібератакам на міські сервіси та розповіли про цифрову безпеку під час війни.