Відбулася чергова сесія Нововолинської міської ради

У середу, 21 вересня, відбулася 14-та сесія Нововолинської міської ради. Провів засідання міський голова Борис Карпус.

Депутати розглянули понад 30 питань порядку денного.

Зокрема, підтримали рішення збільшити перелік категорій школярів, які отримають безоплатне харчування. До попереднього списку додали дітей, батьки яких мобілізовані та перебувають у відрядженні для здійснення заходів із національної безпеки та оборони. В дошкільних закладах батьківська плата за харчування цієї категорії становитиме 50%. Харчування організовуватимуть з 1 жовтня по 31 грудня.

Заслухали питання Про хід підготовки підприємств, організацій, установ Нововолинської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років. Як зазначив начальник КП «Нововолинськтеплокомуненерго» Олександр Мотика, місто готове до опалювального сезону, однак він буде найскладніший в історії міста і країни в цілому.

Обранці громади підготували звернення до Міністра охорони здоров’я України, Верховної Ради, Голови Волинської обласної військової адміністрації, Голови Волинської обласної ради щодо надання Нововолинській центральній лікарні статусу кластерної.

На обговоренні медичного питання була присутня громадськість міста, медики, освітяни, підприємці, депутати районної та обласної ради.

Вони готові надати свою підтримку та відстоювати кластерну лікарню у Нововолинську.

Усі рішення міської ради будуть розміщені на офіційному сайті.