Нововолинськ відвідав голова Волинської обласної ради

У середу, 21 вересня, Нововолинськ відвідав голова Волинської обласної ради Григорій Недопад.
Посадовець разом з міським головою Борисом Карпусем, секретарем Нововолинської міської ради Оленою Шаповал та обласними депутатами побували в Нововолинському Центрі профтехосвіти, оглянули майстерні, головний корпус, спортивний зал, поговорили про нагальні потреби закладу.
Григорій Недопад та обласні обранці ознайомилися з роботою логістичного штабу «Нововолинськ Help». Гості передали чимало корисних речей для військових і ВПО.
Голова обласної ради був приємно вражений згуртованістю нововолинців в умовах війни, волонтерськими ініціативами, яких у Нововолинську найбільше в області. Також переконався, що попри війну місто продовжує розвиватися. Будуються сучасні спортивні об’єкти та нові сквери, створені затишні та комфортні умови для внутрішньо переміщених осіб.
«Дякую за візит голові облради. Переконаний, що наша плідна співпраця буде й надалі»,- зазначив міський голова Борис Карпус.