Боротьба за кластерну лікарню триває!

Днями міський голова Борис Карпус разом зі своєю заступницею Вікторією Скриннік, керівниками медичних установ, підприємцями, місцевими та районними депутатами побували у Волинській ОВА.

На жаль, губернатор не зміг бути присутнім на зустрічі. Тож обговорювали ситуацію із заступниками Сергієм Мовенком, Мирославою Якимчук і начальником управління охорони здоров’я Юрієм Легкодухом.

Вчергове наводили аргументи, говорили про показники роботи медзакладу, рівних якому в районі немає.

Як наголосив міський голова Борис Карпус, наша позиція незмінна – кластерна лікарня має бути в Нововолинську.

«Вірю, що справедливість й інтереси 60-тисячної громади переможуть над політичними амбіціями. І Нововолинська лікарня отримає заслужений статус кластерної», – зазначив міський голова Борис Карпус.