Запрацювала онлайн-лінія психологічної допомоги людям з інвалідністю в умовах воєнного стану

Громадська організація “Вектор прав людини” започаткувала онлайн-лінію допомоги «Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах війни».

Хто може отримати психологічну та правову допомогу?

Люди з інвалідністю, близькі родичі та опікуни, які знаходяться за кордоном чи в Україні. Допомога може надаватись дорослим та дітям.

Яку допомогу можна отримати?

• індивідуальні психологічні онлайнові консультації;
• приєднатись до психотерапевтичних онлайнових груп підтримки, де люди зі схожими проблемами діляться своїм досвідом та зі спеціалістами знаходять шляхи їх подолання;
• консультації з правових питань, які виникають на території України та закордоном щодо соціальних гарантій для людей з інвалідністю.

Як звернутись за допомогою?

• заповнити онлайн-форму: https://bit.ly/36ZxDPd після чого з вами зв’яжеться оператор в обраний вами спосіб;
• зателефонувати (дзвінки по Україні) за номером : +38050 224-72-36;
• зателефонувати або написати в Viber, Telegram, WhatsApp: +38050 224-72-36.

Гаряча лінія працює з 10:00 до 19:00 з понеділка по суботу. Наші оператори приймуть звернення та знайдуть спеціаліста, які допоможуть з запитом.

Психологічна та правова допомога людям з інвалідністю в умовах воєнного стану надається в межах проєкту «Гаряча лінія допомоги для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану», що реалізується ГО «Вектор прав людини» у співпраці з ГО «Боротьба за права» за підтримки проєкту «Права людини для України», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2019-2023 роках.

Повідомляє – УСЗН виконавчого комітету Нововолинської міської ради