Оголошується набір до молодіжної ради у Нововолинську

Ти молодий, активний та амбітний? В тебе багато цікавих ідей, ти готовий працювати для розвитку нашої громади? Подавай заявку на членство у молодіжній раді.

Установчі збори для формування складу молодіжної ради при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради відбудуться 23 листопада 2022 року, про початок зборів буде повідомлено додатково. Місце проведення: кабінет 205 (ІІ поверх) адміністративної будівлі Нововолинської міської ради, проспект Дружби, 27.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України – жителі Нововолинської територіальної громади віком від 14 до 35 років.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява за визначеною формою (завантажити). 

До заяви додаються:

в разі висунення кандидата на членство в молодіжній раді інститутом громадянського суспільства (ГО, школа, установа і д.т.):

– рішення (витяг з протоколу), прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради;

– біографічна довідка з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (завантажити).

в разі самовисунення:

– заява (завантажити);

– біографічна довідка з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (завантажити);

– бланк підписів не менш ніж 15 молодих жителів громади (14-35 років) в підтримку кандидата на членство в молодіжній раді за формою, визначеною ініціативною групою (завантажити). 

Якщо ти внутрішньо переміщена особа, то необхідно додати довідку, яка це підтверджує.

 

Термін подання документів: 29 вересня –  23 жовтня 2022 включно (крім вихідних днів), за адресою: м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27, кабінет 416 (4-й поверх).

Відповідальна особа від ініціативної групи за збір заяв, узагальнення наданих документів від кандидатів на вступ до молодіжної ради: Сословська Олеся, електронна адреса: sport@nov-rada.gov.ua, телефон: +380979925042.

 

Склад молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

До складу молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу молодіжної ради.

 

Склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів.

 

Молодіжна рада – це майданчик для активної, креативної та амбітної молоді. Тож, чекаємо саме на тебе!