Бібліотекарів громади привітали з професійним святом

Традиційно 30 вересня в Україні відзначають День бібліотек.

З цієї нагоди міський голова Борис Карпус привітав бібліотекарів громади з професійним святом.

“Під час війни бібліотекарі професійно тримають свій фронт. Впевнений, завдяки їхній щоденній праці ворогові не вдасться знищити нашу ідентичність, культуру та історію. Процвітання та миру вам. Зі святом!”, – зазначив міський голова.

За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, сумлінну і багаторічну працю, творчу майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек подяками міського голови нагороджені:

Світлана Галушук, завідувачка бібліотеки – філії №1 Нововолинської центральної бібліотечної системи;

Олена Рябая, бібліотекарка ІІ категорії відділу обслуговування учнів 5-9 класів міської бібліотеки для дітей.

Вітання бібліотекарям висловили керуюча справами виконавчого комітету Нововолинської міської ради Валентина Степюк та начальниця відділу культури Марія Душук.