Освітяни Нововолинська ділилися досвідом з колегами

29 вересня відбувся візит педагогів Боратинської громади до Нововолинська.  Заступниця міського голови Вікторія Скриннік, начальник управління освіти Сергій Мороз та його заступниця Ніна Шумська ознайомили гостей із тим, як функціонує освітня галузь в нашій громаді.

Гості відвідали Нововолинський ліцей №6. Це єдиний заклад у Нововолинську, який торік впровадив пілотний проєкт НУШ у 5-х класах. Директор ліцею Роман Івановський та його заступниця Валентина Кутасевич поділилися власним досвідом роботи, розповіли про організацію навчання та впровадження сучасних методик.

Також делегація  освітян побувала у ліцеях №1,  №8 та Нововолинському центрі професійного розвитку педагогічних працівників. Оглянула матеріально-технічні бази закладів та ознайомилася з роботою класів, які працюють у рамках проєктів «Розумники» та Інтелект України.

Насамкінець освітяни Боратинської громади подякувала за гостинність та висловили бажання ділитися досвідом надалі.