Нововолинська громада – друга на Волині, де будуватимуть житло для переселенців

Нововолинськ став учасником двох проєктів щодо будівництва житла для ВПО. Перший – від Офісу Президента та Волинської ОВА, що фінансується коштом держбюджету, другий – коштами іноземних організацій.

Сьогодні, 4 жовтня, на позачерговій сесії Нововолинської міської ради депутати підтримали виділення земельної ділянки під будівництво помешкань для ВПО. Житловий квартал для переселенців будуватимуть на 6-му мікрорайоні. Площа території – 5 гектарів.

Як зазначив міський голова Борис Карпус, з першого дня війни Нововолинськ відчинив двері для українців, які втікали від війни. Загалом, громада прийняла близько 10 тисяч переселенців.

«Ми, українці – одна велика родина. В нелегкий час маємо допомагати один одному, особливо тим, в кого ворог відібрав дім»,- наголосив Борис Карпус.