Виконавчий комітет опрацював понад 20 проєктів рішень

6 жовтня міський голова Борис Карпус провів чергове засідання виконавчого комітету.
Комунальні підприємства Нововолинської громади готові до зимового періоду. Про проведені роботи на черговому засіданні виконкому доповів т.в.о. начальника управління будівництва та інфраструктури Богдан Миронюк. З метою зменшення використання природного газу частину котлів на котельнях Нововолинська перевели на щепу. Готова проєктно-кошторисна документація на реконструкцію ще кількох котелень.
Рішенням виконавчого комітету розширено перелік послуг, які зможуть отримувати клієнти Нововолинського центру надання адміністративних послуг. Зокрема, додано 3 послуги, які стосуються питань містобудівної документації та архітектури, всього – 15 послуг архітектури. На 1 пункт розширили перелік послуг у галузі соціального захисту населення. У цій галузі надаватимуть 43 послуги. Загалом у Нововолинському ЦНАПі можна отримати 259 послуг. Повний їхній перелік розміщений на сайті міської ради у вкладці
Жителю міста/ЦНАП.
Прийнято рішення про надання матеріальних допомог сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах та родинам загиблих військовослужбовців.
Загалом на черговому засіданні виконкому опрацювали понад 20 проєктів рішень. Вони будуть опубліковані на сайті міської ради у вкладці Документи/Виконавчий комітет/Рішення виконавчого комітету.