Відбулося чергове засідання комісії ТЕБ та НС

Міський голова Борис Карпус провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Комісія розглянула чотири питання порядку денного.

Заступник начальника управління будівництва та інфраструктури, начальник відділу будівництва і комунального господарства Богдан Миронюк поінформував про готовність комунальних служб до роботи в осінньо-зимовий період.
У зв’язку з обстрілами росіянами об’єктів критичної інфраструктури, комунальні підприємства міста розробляють план дій щодо роботи під час надзвичайної ситуації.

Як зазначив міський голова Борис Карпус, місто має бути забезпечене запасами води, генераторами, медикаментами, паливо-мастильними матеріалами, дровами та іншими життєво необхідними речами.

Комісія ТЕБ та НС заслухала інформацію про стан протипожежного водопостачання та стан епідеміологічної ситуації на території Нововолинської громади, в тому числі із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 та проведення вакцинації.

За словами завідувачки Нововолинського відділення Володимир-Волинського районного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Наталії Мариніної, у громаді спостерігається зниження захворюваності на COVID-19 на 33,5% в порівнянні з попереднім тижнем. На 37% знизилася кількість хворих дітей.

Від початку вакцинальної кампанії щеплення від коронавірусної хвороби отримало 53220 осіб, з них 376 дітей.