У Нововолинську молитвою вшанували загиблих захисників та захисниць

14 жовтня відзначаємо День захисників та захисниць України, 80-річчя Української повстанської армії, День українського козацтва та православне свято – Покрову Пресвятої Богородиці.

Ці свята пов’язані, адже кожна сторінка історії України наповнена боротьбою наших земляків за волю та незалежність. Сьогодні ми добре знаємо, що наші захисники та захисниці – відважні та відчайдушні патріоти, які з честю виборюють майбутнє для України. На жаль, захищаючи свою країну, багато
героїв віддають найцінніше – своє життя.
Наш обов’язок – пам’ятати усіх, хто загинув, щоб жили ми, наші діти та наступні покоління.

Сьогодні, 14 жовтня, біля меморіальної стели «Слава Україні! Героям – Слава!» відбулася панахида за загиблими захисниками та захисницями нашої держави. Благочинний Нововолинського благочиння, настоятель Свято-Духівського собору протоієрей Стефан Фульмес разом із духовенством, рідними загиблих, представниками міської ради, військовими, небайдужими мешканцями громади помолилися за спокій душ українських Захисників. До меморіальної стели поклали квіти.