Статистика хворих на COVID-19 у Нововолинській громаді

За даними епіднагляду у Нововолинській територіальній громаді спостерігається зниження захворюваності коронавірусною хворобою COVID-19 на 35% в порівнянні з попереднім тижнем. На 75% знизилася кількість хворих дітей.
З 10 по 16 жовтня на території громади зареєстровано 67 випадки захворювання на COVID-19 (в тому числі дітей – 3, медичних працівників — 0). Госпіталізовано – 6 осіб (9% від захворілих за тиждень), 61 лікуються амбулаторно. За тиждень одужало — 131 особа, летальних не було.
Станом на 17 жовтня на активному спостереженні знаходиться 122 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.
Для усіх українців, віком від 18 років, у кого після завершення курсу вакцинації пройшло 5 місяців, рекомендовано проведення бустерної дози.
КНП «Нововолинський центр ПМСД» забезпечений в достатній кількості вакциною КОРОНОВАК, вакциною Cominarty від Pfizer.
Пункти щеплень працюють на базі амбулаторій №2 та №3, АЗПСМ Благодатне в будні дні з 9:00 до 17:00.
Також проводяться виїзди мобільної бригади в установи та на підприємства для проведення профілактичних щеплень.
Повідомляє Нововолинське відділення Володимир-Волинського районного відділу ДУ «Волинський ОЦ КПХ МОЗ»