На черговому засіданні виконавчого комітету опрацювали 20 проєктів рішень

20 жовтня міський голова Борис Карпус провів чергове засідання виконавчого комітету. Кілька питань порядку денного стосувалися внесення змін до цільових програм Нововолинської міської територіальної громади.

Начальниця фінансового управління Галина Бурочук звітувала про підсумки виконання бюджету громади за 9 місяців 2022 року. Члени виконкому підтримали преєкти рішень про зміни до бюджету та Порядку використання бюджетних коштів.
Начальник відділу транспорту та зв’язку Юрій Коцура звітував про підсумки роботи за рік. Міський голова Борис Карпус зауважив, що необхідно посилити контроль за якістю надання послуг перевезення у Нововолинській громаді, врегулювати питання додаткових рейсів та пільгових перевезень, а також проводити посилену роз’яснювальну роботу з водіями автобусів щодо професійної етики.
Рішенням виконавчого комітету знизили вартість відвідування школи ранньої творчої орієнтації дошкільнят «Пізнай себе», що діє при Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості. Відвідування дітьми групи продовженого дня у ліцеї №9 також буде коштувати батькам дешевше.
Шість питань порядку денного стосувалися захисту прав неповнолітніх.
Усі рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті міської ради у вкладці «Документи».

До слова, під час чергового засідання виконкому прозвучав сигнал повітряної тривоги, тому усі присутні пройшли в укриття, де продовжили розгляд проєктів рішень.