Офіційне повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Проекту рішення Нововолинської міської ради “Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території населених пунктів Нововолинської міської територіальної громади”

про оприлюднення проекту регуляторного акта

(для проектів регуляторних актів органів місцевого самоврядування)

Відповідно  до  вимог  Закону  України від 11.09.2003 № 1160-ІV  “Про  засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”,  з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території населених пунктів Нововолинської міської територіальної громади», розроблений управлінням муніципальної варти виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Проєкт спрямований на здійснення комплексу заходів з підтримання рівня благоустрою на території населених пунктів Нововолинської міської територіальної громади й встановлення відповідальності суб’єктів господарювання за порушення законодавства у сфері благоустрою, а також врегулювання відносин, пов’язаних з використанням  території громади і встановлення процедури видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території населених пунктів Нововолинської міської територіальної громади.

Підставою для розробки проекту є Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про благоустрій населених пунктів»,  постанова Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 року № 870 «Про затвердження Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів».

У зв’язку з великим обсягом Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території населених пунктів Нововолинської міської територіальної громади, проєкт рішення та Порядок розміщено у мережі Інтернет, на офіційному сайті Нововолинської міської ради в розділі:

«Документи/Регуляторна політика/Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати оприлюднення (20.10.2022) на адресу розробника: м. Нововолинськ, Волинська обл., пр. Дружби, 27, каб. №214, електронна адреса – municipalnavarta@nov-rada.gov.ua, контактний телефон – 067-8819778.