Проєкт рішення Нововолинської міської ради “Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Нововолинської міської територіальної громади”

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

2022 року                 м. Нововолинськ                                     №

Про затвердження Правил благоустрою

території населених пунктів Нововолинської

міської територіальної громади

Керуючись статтею 25, пунктом 44 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про благоустрій населених пунктів»,  у відповідності до Типових  Правил  благоустрою території населених пунктів, затверджених Наказом Міністерства регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства від 27.11.2017р. №310, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Правила благоустрою території населених пунктів Нововолинської міської територіальної громади згідно з додатком до цього рішення.
  2. Вважати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 21 грудня 2018 року №28/9 «Про затвердження Правил благоустрою території м. Нововолинська та смт. Благодатне».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екології та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів згідно з розподілом функціональних обов’язків.

Міський голова                                                                                 Борис КАРПУС

Оксана Люлько 0678819778

Додаток ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ території населених пунктів Нововолинської міської територіальної громади