У Нововолинську продовжують створювати комфортні умови для проживання внутрішньо переміщених осіб

Сьогодні, 21 жовтня, відбулася презентація проєктів, реалізованих благодійним фондом «Фонд розвитку громад» у співпраці з Данською радою у справах біженців і Гуманітарним фондом для України.

У рамках проєктів закуплені меблі та побутова техніка для ВПО, які проживають у гуртожитках Центру професійно-технічної освіти у Нововолинську та Будятичах. Зокрема, вимушено переміщені особи отримали ліжка, матраци, шафи, холодильники, електричні пічки, бойлери.
Співпраця благодійного фонду «Фонд розвитку громад» та Данської ради у справах біженців триватиме й надалі, що засвідчили підписанням меморандуму про партнерство.

Наступним етапом спільної роботи буде заміна старих вікон в одному з гуртожитків, де мешкають внутрішньо переміщені особи.