Обранці громади оглянули укриття у закладах освіти Нововолинська

Депутати Нововолинської міської ради разом з секретарем ради Оленою Шаповал продовжують інспектувати укриття у закладах освіти громади.

21 жовтня побували у 5-ти найпростіших укриттях.

Навіть в умовах війни діти повинні здобувати знання, розвивати здібності, комунікувати з однолітками. Тому укриття у ліцеях, садочках, закладах позашкільної освіти повинні бути облаштовані належним чином.
Керівники ліцеїв №1 та №5, ЗДО №5 та №7 ознайомили обранців громади із комплексом виконаних робіт в укриттях закладів.
Нагадаємо, що усі ремонтно-будівельні роботи проводили за кошти бюджету громади. Придбати необхідне обладнання допомогли українські та міжнародні благодійні фонди.

Депутати міської ради побували й у дитячому таборі «Прикордонник». Там дивились нещодавно зроблений ремонт.