На громадських слуханнях у Нововолинську розглянули два детальні плани території

31 жовтня відбулися громадські слухання щодо розгляду та обговорення містобудівної документації.

На ознайомлення громадськості представили детальний план території для будівництва й обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на бульварі Шевченка. А  також детальний план території для будівництва та обслуговування об’єкта торгівлі на бульварі Шевченка.

Представник розробника розповів про заплановане будівництво та відповів на запитання присутніх.

З урахуванням пропозицій громадськості, проєкт рішення про затвердження містобудівної документації буде винесений на розгляд депутатів під час чергової сесії Нововолинської міської ради.