Епідситуація щодо COVID-19 в Нововолинській територіальній громаді

За період від 24 до 30 жовтня 2022 у Нововолинській територіальній громаді спостерігалося зниження захворюваності коронавірусною хворобою. Протягом тижня зафіксовано 25 випадків захворювання.  Станом на 31 жовтня на активному спостереженні перебувають 57 осіб.

Загалом від початку епідсезону на території Нововолинської громади зареєстровано 9196 випадків коронавірусної хвороби.

Від початку вересня зафіксовано 7 летальних випадків. За період пандемії у Нововолинській громаді померли від ускладнень COVID-19 239 осіб. Серед померлих у 2022 році хворі не були вакциновані.

Медики нагадують, що єдиний ефективний метод захиститися від COVID-19 є вакцинація.

КНП «Нововолинський ЦПМСД» забезпечений вакциною КОРОНОВАК, вакциною Cominarty від Pfizer. Пункти щеплень працюють на базі амбулаторій №2 та №3, АЗПСМ Благодатне в будні дні з 9:00 до 17:00.