Епідситуація щодо COVID-19 у Нововолинській громаді

За даними епіднагляду у Нововолинській територіальній громаді спостерігається зниження захворюваності коронавірусною хворобою на 25,0% в порівнянні з попереднім тижнем.

З 31 жовтня по 6 листопада на території громади зареєстровано 20 випадків захворювання на COVID-19. Госпіталізовано – 7 осіб (35% від захворілих за тиждень), 13 лікуються амбулаторно. За тиждень одужало — 43 особи, летальних випадки – 0.
Станом на 7 листопада на активному спостереженні знаходиться 34 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Медики нагадують, що єдиний ефективний метод захиститися від COVID-19 є вакцинація.

КНП «Нововолинський центр первинної медико-санітарної допомоги» забезпечений в достатній кількості вакциною КОРОНОВАК, вакциною Cominarty від Pfizer. Пункти щеплень працюють на базі амбулаторій №2 та №3, АЗПСМ Благодатне в будні дні з 9:00 год до 17:00.

Також проводяться виїзди мобільної бригади в установи та на підприємства для проведення профілактичних щеплень.